درباره ما

گرایش‌های ما در طراحی بازی‌های رومیزی

در اسلیما

فراتر از یک بازی!

بازی‌ها بخشی از زندگی روزمره ما هستند؛ آنها ما را به چالش می‌کشند و چیزهای زیادی به ما می‌آموزند. از این رو، در استودیوی ما، ما نه تنها تلاش می‌کنیم تا یک تجربه سرگرم‌کننده و جذاب ارائه دهیم، بلکه برای توسعه بازی‌های جذاب و نوآورانه نیز تلاش می‌کنیم. تجربه‌ای فراتر از بازی! دروازه‌ای به جهان‌های دیگر.

داشتن فلسفه

حتی اگر فقط یک جمله باشد، هر بازی تولید شده در استودیو ما باید هدفی داشته باشد؛ بازی‌ها یا باید تجربه‌ای منحصر به فرد و جذاب را منتقل کنند یا بازیکنان را با فرهنگ‌هایی آشنا کنند که ممکن است از آنها اطلاعی نداشته باشند.

تعامل مثبت و بدون خصومت

سرگرمی، خنده و تعامل پیرامون بازی‌های رومیزی آن‌ها را جذاب می‌کند، و ما تلاش می‌کنیم بازی‌هایی را توسعه دهیم که این لحظات زیبایی را به ارمغان بیاورند. نه بازی‌هایی که همه در آن تنها نشسته‌اند و سعی می‌کنند معماهای خود را حل کنند.

طراحی و توسعه با تازگی

زمانی که گیم‌پلی را طراحی می‌کنیم، به دنبال استفاده از ترکیب‌های مکانیکی جدید و ایجاد تغییراتی در ترکیب‌های قدیمی هستیم؛ تا آنجا که ممکن است، ما مکانیک‌ها را می‌پیچیم و نگاهی تازه به آنها می‌اندازیم.

لحظاتی که می‌توان به یاد آورد

ایجاد یک تجربه مثبت و به یاد ماندنی یکی از ماموریت‌های هر بازی رومیزی است؛ بنابراین، هدف ما این است که مطمئن شویم بازیکنان لحظات به یاد ماندنی را در طول رویدادها و گیم‌پلی بازی تجربه می‌کنند.

ادغام بین تم و مکانیسم

دو مفهوم مکانیک و تم در هسته هر بازی تخته‌ای قرار دارند؛ ترکیبی خوب از این دو عنصر می‌تواند تضمین کند که بازیکنان در بازی غوطه‌ور شده و لحظات فراموش‌نشدنی را تجربه می‌کنند.

تجربه بصری منحصر به فرد

بازی‌های رومیزی محبوب، آثار هنری هستند که ذهن بازیکنان را به چالش می‌کشند و در عین حال چشمان آن‌ها را با تصاویر و مفاهیم بصری شاد می‌کنند. این وسوسه بازیکنان را با خود همراه می‌کند و آن‌ها را عمیق‌تر به بازی و متای آن می‌اندازد.

تیم ما

از قلب ما: درود!

مجید کریمی

مجید کریمی

مدیر توسعه

احسان نظرزاده

احسان نظرزاده

طراح بازی

مصطفی معمی‌وند

مصطفی معمی‌وند

کارگردان هنری

صدرا سجادی

سید صدرا سجادی

مدیر جامعه مخاطب

محمود کریمیان

محمود کریمیان

مدیر تولید

حجت جوان

حجت جوان

مدیر فروش

مجید قادری

مجید قادری

مربی و مشاور